0
0 Koszyk (pusty)

Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Do produkcji akcesoriów łazienkowych używamy materiałów odpornych na korozję (mosiądz, aluminium, ZnAl, stalo nierdzewnej).

Nasze wyroby w zależności od materiału polerowane są na wysoki połysk, szczotkowane (drapane) lub pokrywane galwanicznie powłoką niklowo-chromową. Występują też wersje malowane proszkowo w kolorach białym i czarnym. Inne kolory dostępne na indywidualne zamówienie klienta.

W ciągłej produkcji znajduje się 6 kolekcji wyrobów:

ANDEX CLASSIC jest najstarszą kolekcją produkowaną od początku istnienia firmy, która wciąż cieszy się dużą popularnością. W jej skład wchodzi ponad 70 różnych elementów.

ANDEX SANIBELLA jest kolekcją o delikatnych kształtach i prostej formie opartej o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 35 elementów.

ANDEX MODERN to kolekcja oparta o kształt prostokąta. Pasuje do łazienek gdzie w projekcie wykorzystany jest właśnie ten kształt

ANDEX BEZ BARIER to seria, która ułatwia swobodne korzystanie z łazienki osobom starszym i niepełnosprawnym. Uchwyty BEZ BARIER występują w różnych wymiarach i kształtach, część z nich jest składana, dzięki czemu są jeszcze bardziej praktyczne i  pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję - sprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazienkach. W kolekcji są również krzesełka prysznicowe. Seria ANDEX Bez Barier stylistycznie pasuje do kolekcji ANDEX Classic.

ANDEX NOVEL w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, nazywanej także INOX lub popularnie „nierdzewką”. Dzięki swoim własnościom, stal nierdzewna coraz częściej wykorzystywana jest w elementach elewacji budynków oraz dodatkach do łazienek i kuchni. Wyroby serii ANDEX-Novel występują w dwóch wersjach wykończenia: SG-polerowanej i SD-szczotkowanej.

ANDEX TECHNIC  łączy maksymalną prostotę z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta – gwarantując wysoką jakość produktu idącą w parze z atrakcyjną ceną.

Ponadto nasza firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.

Współpracujemy z producentami  mebli wykonując metalowe stelaże do szafek i stolików, które są zarówno elementami konstrukcji jak również pełnią funkcję dekoracyjną. Produkujemy również nietypowe uchwyty meblowe, osłony na donice, wieszaki na kieliszki.