Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

0
0 Koszyk (pusty)

Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Do produkcji galanterii łazienkowej używamy materiałów odpornych na korozję (mosiądz, aluminium, ZnAl, stal nierdzewna).

Nasze wyroby pokrywane są galwanicznie powłoką chromu. Występują też wersje malowane proszkowo w kolorach białym i czarnym. Inne kolory dostępne na indywidualne zamówienie klienta.

W ciągłej produkcji znajduje się 6 serii wyrobów:

ANDEX CLASSIC jest najstarszą kolekcją produkowaną od początku istnienia firmy, która cieszy się największą popularnością. W jej skład wchodzi ponad 70 różnych elementów.

ANDEX SANIBELLA jest kolekcją o delikatnych kształtach i prostej formie opartej o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 35 elementów.

ANDEX MODERN to kolekcja oparta o kształt prostokąta. Jej elementy zgodnie z obowiązującym trendem wzbogacone zostały wstawką z drewna Wenge lub mosiężną satynowaną. Kolekcja ta jest wciąż rozwijana i dostosowywana do potrzeb klientów.

ANDEX BEZ BARIER to seria, która ułatwia swobodne korzystanie z łazienki osobom niepełnosprawnym. Uchwyty BEZ BARIER mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wykonane są z materiałów odpornych na korozję- sprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazienkach. Seria ANDEX Bez Barier stylistycznie pasuje do kolekcji ANDEX Classic.

ANDEX NOVEL w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, nazywanej także INOX lub popularnie „nierdzewką”. Dzięki swoim własnościom, stal nierdzewna coraz częściej wykorzystywana jest w elementach elewacji budynków oraz dodatkach do łazienek i kuchni. Wyroby serii ANDEX-Novel występują w dwóch wersjach wykończenia: SG-polerowanej i SD-szczotkowanej.

ANDEX TECHNIC  łączy maksymalną prostotę z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta – gwarantując wysoką jakość produktu idącą w parze z atrakcyjną ceną.

Inną propozycja naszej firmy są KONSOLE wykonywane według pomysłu klienta. Mogą to być dowolnie zaprojektowane konsole pasujące kształtem do blatu czy umywalki. W zależności od potrzeb mogą być mocowane do ściany, blatu lub umywalki.

Konsole to nowy sposób wykorzystania przestrzeni pod umywalką, które w łazience będą eleganckim elementem dekoracyjnym, funkcjonalnym uchwytem na ręcznik, uniwersalną półką pod umywalką, ciekawym elementem konstrukcyjnym.

Ponadto nasza firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.

Współpracujemy z producentami  z mebli wykonując metalowe stelaże do szafek i stolików, które są zarówno elementami konstrukcji jak również pełnią funkcję dekoracyjną. Produkujemy również nietypowe uchwyty meblowe, osłony na donice, wieszaki na kieliszki.