ANDEX Projekty

ANDEX PROJEKTY to kolekcja umożliwiająca wykonanie dowolnych elementów wyposażenia łazienek według pomysłu, wymiaru i wzoru Klienta. Do realizacji projektów wykorzystujemy mosiądz, stal nierdzewną, aluminium czy ZnAl  w różnych wariantach pokrycia i w wielu wersjach kolorystycznych.  Zgodnie z pomysłem klienta stwarzamy oryginalny produkt, dopasowany do jego indywidualnych potrzeb, do przestrzeni i stylistyki wyposażanego pomieszczenia. 

Do tej pory stworzyliśmy kilkaset produktów według wzorów klienta. Dowolnie zmieniamy wymiary naszych produktów, tak aby dopasować je do wymiarów łazienki. Zmieniamy również kolejność dostępnych koszy prysznicowych zamieniając np. płaski na głęboki lub odwrotnie. Wykonujemy wieszaki z dowolną ilością haczyków. Jeśli w wybranej przez Klienta kolekcji nie ma produktu, który poszukuje, możemy go wyprodukować.

 Tworzymy także konsole, które są dekoracyjnym elementem konstrukcyjnym i jednocześnie  uchwytem na ręcznik. Mogą być one typowe jak i wg indywidualnych projektów. 

Produkujemy również gałki prysznicowe. W swojej ofercie mamy kilka wzorów, ale możemy  wykonać dowolny kształt wg projektu Klienta.

Ostatnim projektem jest stelaż choinki, który po dołożeniu światełek w kolorach i wzorach wybranych przez Klienta (światełek nie ma w zestawie) stanie się idealną ozdobą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz bez obawy zardzewienia. Choinka ta doskonale pasuje zarówno do mieszkań i domów jak i do miejsc użyteczności publicznej, sklepów, biur czy warsztatów samochodowych.