ANDEX Wieszaki


Wieszaki to produkty, które montowane są niemal w każdej łazience. W tej grupie znaleźć można zarówno wieszaczki na ręczniki jak i uchwyty na ręczniki. Występuje bardzo dużo produktów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Ręczniki i szlafroki najczęściej wieszane są na tzw. haczykach, czyli wieszakach hakowych, które w ofercie występują jako wieszaki pojedyncze, wieszaki podwójne lub haczyki na ręczniki 3, 4, 5, 6 – hakowe.
Coraz częściej wieszak na ręczniki występuje w formie uchwytu na ręcznik lub jako reling na ręcznik, a u nas nazwany jako wieszak rurka. Uzyskujemy wtedy efekt ozdoby w łazience w postaci eleganckiego ręcznika, a zarazem pozbywamy się problemu mokrych ręczników. Ten sam efekt zapewnia wieszak prętowy, gdzie rozwieszony ręcznik może szybko wyschnąć.
Wszystkie oferowane przez nas wieszaki do łazienki są nierdzewne. Produkowane u nas wieszaki na ręczniki do łazienki wykonane są ze stali nierdzewnej lub są to wieszaki z mosiądzu chromowane .
W większości w naszej ofercie dostępne są wieszaki na ścianę, ale w grupie projekty znajduje się również wieszak na kabinę prysznicową. Produkujemy też mniej typowe wieszaki łazienkowe, takie jak wieszak kot czy wieszak motor, które mogą być stosowane jako wieszak na ręczniki lub można je wykorzystać w zupełnie innym miejscu, np. jako wieszak na klucze lub w szatni jako wieszak na kurtki.
 
Nowością w ofercie naszej firmy są wieszaki do łazienki czarne. W stałej ofercie dostępne są niektóre modele wieszaków na ręcznik czarne, ale na zamówienie możemy wykonać dowolne czarne uchwyty na ręcznik.