ANDEX Pozostałe


W swojej ofercie posiadamy również mniej typowe akcesoria  łazienkowe. Cieszący się dużym zainteresowaniem jest uchwyt na szczoteczki elektryczne. Wykorzystywany może być jako stojak na szczoteczki elektryczne, który postawiony na blacie zapewnia porządek szczoteczek do zębów. Warianty produktu umożliwiają uporządkowanie zarówno tradycyjnych szczoteczek do zębów, szczoteczek elektrycznych jak i końcówek wymiennych do szczoteczek elektrycznych i sonicznych.

Na zamówienie możemy wykonać stojak na szczoteczki elektryczne czarny.
Produkujemy też uchwyt na suszarkę do włosów, uchwyt na odświeżacz powietrza czy lusterka kosmetyczne powiększające.

Na święta proponujemy stelaż ze stali nierdzewnej choinki i anioła, który opleciony wężem LED lub lampkami choinkowymi postawiony może zostać w domu lub ogrodzie. Zastosowane do produkcji materiały gwarantują, że choinka doskonale sprawdzi się jako ozdoba zewnętrzna. Jest też alternatywnym rozwiązaniem ozdoby świątecznej w zakładach produkcyjnych i usługowych, gdzie panuje kurz – przy zastosowaniu wodoodpornego węża świetlnego można ją łatwo umyć.

Na zamówienie możemy wykonać też dowolne logo firmy ze stali nierdzewnej, które posiada specjalny system montażu. Powstaje wtedy możliwość umieszczenia taśmy LED, dzięki czemu uzyskujemy eleganckie logo firmy z podświetleniem.