ANDEX Półki łazienkowe


Nawet małe pomieszczenia mogą zostać ciekawie i funkcjonalnie zaaranżowane. Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na zorganizowanie przestrzeni są półki łazienkowe.
W ofercie ANDEX występują półki, które można zastosować zarówno w łazienkach domowych jak i hotelowych. Do wyboru są półki szklane narożne i prostokątne do zastosowania np. jako półki pod lustro. Półki narożne doskonale sprawdzą się w małych łazienkach jako półki na kosmetyki i inne drobiazgi.
Ozdobą każdej łazienki mogą stać się półki narożne potrójne i półki szklane półokrągłe dostępne w wersji pojedynczej i potrójnej.
W ofercie występują też półki łazienkowe pod prysznic. Półki ze stali nierdzewnej oraz  chromowane, wykonane są z wysokiej jakości materiałów całkowicie odpornych na działanie wody (więcej informacji  w dziale  kosze łazienkowe).
Produkujemy również uchwyty do półek szklanych. Zamontować je można w dowolnej kombinacji wykorzystując  np.  wnęki w łazienkach. Wykonujemy też szklane półki na wymiar podany przez Klienta.